ניהול הוצאות

שעושה ניסים ונפלאות

אנחנו יודעים שההכנסות הן החלק כיפי בניהול עסק, אבל רצה הגורל ויש גם הוצאות שצריך לזכור, לשמור ולדווח בצורה מסודרת. בקיצור, הנה 2 דקות על פיצ'ר ניהול ההוצאות שלנו.

הרבה יותר קל, הרבה פחות טעויות

לעסק שלך יש כל מיני הוצאות שונות ולכל הוצאה יש סיווג אחר ואחוז החזרים אחר. עם פיצ'ר ניהול ההוצאות, ניתן ליצור סיווגים להוצאות הנפוצות ביותר של העסק שלך יחד עם מנהל החשבונות שלך, כדי שכל חשבונית שתעלה למערכת תסווג תחת הקריטריון הרלוונטי לה. זה גם יקל על מנהל החשבונות שלך וגם ימנע ממנו לעשות טעויות יקרות.

תמונת מצב מלאה של העסק שלך

עם כל הכבוד להכנסות של העסק שלך, ניהול ההוצאות לא פחות חשוב. למעשה, דיווחים מדויקים ותכופים יותר על ההוצאות של העסק שלך יעזרו לך לזהות מגמות בנפח ובסוג ההוצאות, לקבל תמונת מצב על גובה החזרי המס הצפויים לך ואפילו לחזות את תזרים המזומנים העתידי של העסק שלך באמצעות פיצ'ר ניהול תזרים המזומנים שלנו. 

ניהול הוצאות מכל מקום ובכל זמן

נגיד שנקבעה לך פגישה עם לקוחה במרכז תל אביב. אז תפסת מונית, הגעת ליעד, קיבלת את החשבונית מהנהג ומה עכשיו? לדחוף אותה לתוך ערימת החשבוניות של המוניות שיש לך בארנק? ממש לא. 

באמצעות אפליקציית iCount, ניתן לצלם כל חשבונית ולהעלות אותה למערכת בקלות, במהירות ובזמן אמת. 

רוצה לעשות את זה מהמחשב בסבבה שלך? גם זה אפשרי כמובן.

וזה רק קצה הקרחון

אם כבר החלטת לייעל את ניהול העסק שלך עם פיצ'ר ניהול ההוצאות, למה לעצור שם? באמצעות המערכת, ניתן גם ליהנות מהפקת מסמכים דיגיטליים והנהלת חשבונות, סליקת אשראי, הוראות קבע, גבייה אוטומטית, ניהול מלאי ועוד ים פיצ'רים מתקדמים – לבחירתך.

51,088 עצמאים ועצמאיות כבר מנהלים את העסק איתנו!

 ובעידן שבו ניהול העסק הופך יותר ויותר דיגיטלי, לא תזיק לך מערכת יעילה ונוחה שתסגור לך את כל הפינות. יאללה, חבל על הזמן. שנתחיל?